KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11809294
nr 1180 9294
Sten Ahlberg
(f. 1952), Sverige
Oljemålning, Utan titel, signerad. Olja på duk, 23x33 cm
Sten Ahlberg, svensk bildkonstnär född 1952 i Växjö.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 april 2018
kl 19:53:25
26/4 20:08:22
300 kr
28/4 09:02:21